Wieczory Filmu Europejskiego z OFFicyną '18

 

Listopad z polskim filmem


Z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości w każdą środę listopada zapraszamy na wieczory z polskim kinem. Cofniemy się do przedwojennej klasyki i skonfrontujemy ją z filmami współczesnych młodych twórców wspieranych przez Studio Munka oraz poruszymy zagadnienie emigracji. Projekcje połączone będą z dyskusjami, moderowanymi przez Małgorzatę Frymus, dziennikarkę Radia Szczecin i dr. Damiana Romaniaka, krytyka filmowego i filmoznawcę. Na „Wieczory Filmu Europejskiego z OFFicyną” obowiązuje wstęp wolny.W programie:

Środa 7 listopada, godz. 18:00
Krótki metraż ze  Studiem Munka


Prezentacja wybranych filmów realizowanych w ramach projektu „Trzydzieści minut” Studia Munka.

„Na dystans”
reż. Maciej Górski, 33 min., Polska, 2014 r.

Jedenastoletni chłopiec, zainspirowany wydarzeniami roku 1980, zakłada podwórkowy związek, żeby walczyć ze swoim ojczymem. Film opowiada o sytuacjach, które podczas dziania się były nie w pełni uświadomione, a mimo to pozostały w rówieśnikach Jeremiego z tamtych czasów na zawsze. O nadziejach, wątpliwościach i strachu przejmowanych ze spojrzeń i zachowań starszych, które pozostaną w świadomości, tak, jak wspomnienia pór roku z dzieciństwa, które wydają się bardziej intensywne i pachnące, niż te, z którymi ma się do czynienia będąc dorosłym.


„Lila”
reż. Dominika Łapka, 24 min., Polska, 2015 r.

Upalne lato. Nieoczekiwanie w domu kilkuletniego Joszka zamieszkuje jego kuzynka Lila. Chłopiec zyskuje kompana do zabaw. Z pozoru niewinne gry jednak szybko przeradzają się w rywalizację także o to, które z dzieci będzie spało z mamą. Do czego może być zdolny maluch, który tęskni za wtuleniem się w czułe ramiona?


Środa 14 listopada, godz. 18:00
„Bohaterowie Sybiru”

reż. Michał Waszyński, 97 min., Polska, 1936 r.

Przedwojenny film osnuty na tle przeżyć ochotników 5 Dywizji Syberyjskiej. Akcja filmu dzieje się w 1918 roku. Opowiada o losach polskich zesłańców, którzy po powstaniach narodowych znaleźli się pośród śniegów Syberii.


Środa 21 listopada, godz. 18:00
„Sportowiec mimo woli”

reż. Mieczysław Krawicz, 64 min., Polska, 1939 r.

"Sportowiec mimo woli" to jedna z ostatnich komedii zrealizowanych przez kinematografię II Rzeczypospolitej. Mimo że film ukończono jeszcze przed wybuchem wojny, na premierę musiał czekać aż do 31 maja 1940 roku, kiedy mało komu było w Polsce do śmiechu. A jak na ironię "Sportowiec mimo woli" zawiera spory ładunek komizmu, któremu nawet upływ lat niewiele zaszkodził. Niewątpliwą zaletą filmu jest też znakomite aktorstwo w wykonaniu plejady międzywojennych gwiazd.


Środa 28 listopada, godz. 18:00
„Pomiędzy słowami”

reż. Urszula Antoniak, 95 min., Polska/Niemcy/Holandia, 2017 r.

Michael jest 28-letnim prawnikiem z Berlina. Z zachowania i sposobu bycia przypomina swojego szefa i przyjaciela, 36-letniego Franza. W piątek rano Michael przechodzi z języka wysokoniemieckiego na język polski i staje się Polakiem, Michałkiem. Poznaj intrygującą historię życia na emigracji.
 


Dyskusje towarzyszące projekcjom poprowadzą:

Małgorzata Frymus - absolwentka łódzkiej PWSFTViT. Wykładowczyni Uniwersytetu Szczecińskiego. Dziennikarka i publicystka Radia Szczecin, autorka programów i reportaży telewizyjnych. Reżyserka i producentka filmowa, laureatka nagrody Angel Peace Award na festiwalu filmowym w Monako.

dr Damian Romaniak - filmoznawca, literaturoznawca, doktor nauk humanistycznych, animator kultury filmowej, krytyk filmowy, publicysta, wykładowca. Gospodarz cyklu „Kino Konesera” w szczecińskich multipleksach Helios. Współpracuje z Onet.Film oraz portalem Horror Online. Obecnie jest współgospodarzem DKF-u Konfrontacje w Akademii Sztuki w Szczecinie.


 
Wszystkie projekcje odbędą się w budynku nr 3 Biblioteki Międzywydziałowej Uniwersytetu Szczecińskiego, al. Piastów 40b w Szczecinie w każdą środę od 7 do 28 listopada o godzinie 18:00. Wstęp wolny.Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasto Szczecin.
 
Projekt „Konserwacja i digitalizacja przedwojennych filmów fabularnych w Filmotece Narodowej w Warszawie” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach XI Priorytetu „Kultura i dziedzictwo kulturowe”  Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko


Partnerzy: Biblioteka Międzywydziałowa Uniwersytetu Szczecińskiego, Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie, Studio Munka.


Organizator projektu: Stowarzyszenie OFFicyna.

 

 

 

 

Jesienne wieczory z gorącym performansem

Jesienna  odsłona cyklu Wieczorów Filmu Europejskiego z OFFicyną zabierze nas w niesamowity świat włoskiego dokumentu i performance z bogatych zbiorów Fuorinorma. W klimatycznej przestrzeni Stowarzyszenia Kamera (aleja Papieża Jana Pawła II 17) będziemy mogli obejrzeć nieszablonowe dzieła ostatnich lat z gorącego Półwyspu Apenińskiego. Ostatni z pokazów odbędzie się w Sali Czarnej w  Akademii Sztuki w Szczecinie (plac Orła Białego 2) gdzie będziemy gościli włoską artystkę Francesce Fini. Wśród prezentowanych filmów zobaczymy liczne premiery, po raz pierwszy prezentowane w Polsce. Oprócz tego z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości dodajemy mały polski akcent. W pierwszą środę miesiąca zapraszamy na miejskie wspomnienia – czyli pokazy filmów ze Starego Cyfrowego Szczecina. Projekcje połączone będą z dyskusjami, moderowanymi przez Małgorzatę Frymus, dziennikarkę Radia Szczecin i dr. Damiana Romaniaka, krytyka filmowego i filmoznawcę. Wstęp wolny.W programie:

Środa 3 października, godz. 18:00
Odkryj na nowo – Stary Cyfrowy Szczecin

Prezentacja wybranych filmów wchodzących w skład projektu „Stary Cyfrowy Szczecin”, który  przywraca do życia stare materiały filmowe w odrestaurowanej wersji. Odkryj zapomniane oblicza Szczecina lub odśwież dawne wspomnienia przy intrygujących dokumentach.


Środa 10 października, godz. 18:00
„Uozzap”

reż. Federico I. Osmo Tinelli, 90 min., dokument eksperymentalny, Włochy, 2018 r.

Cały projekt charakteryzuje się niejasnością. W filmie zestawiono ujęcia z różnymi osobami, przeplatane pozornie niepowiązanymi obrazami. Zanurz się w nietuzinkowym świecie dokumentu z Federico I. Osmo Tinelli.


Środa 17 października, godz. 18:00
„Bullied to Death”

reż. Giovanni Coda, 70 min., dokument/dramat, Włochy/USA, 2016 r.

Bullied to Death to eksperymentalny i niezależny projekt filmowy, którego celem jest wykorzystanie nowych ścieżek komunikacji między kinem, fotografią i sztukami widowiskowymi, aby zaserwować widzom oszałamiający spektakl. Obrazy filmu inspirowane są prawdziwą historią czternastolatka z Buffalo, który popełnił samobójstwo we wrześniu 2011 r. po wielokrotnych aktach zastraszanie, w szkole i w Internecie.


Środa 31 października, godz. 18:00
„Ophelia did not drown”

reż. Francesca Fini, 91 min., dramat/biografia/fantasy, Włochy, 2016 r.

Eksperymentalny projekt videoart, surrealistyczny film, który integruje materiały z Istituto Luce - włoskiego państwowego archiwum filmów dokumentalnych o włoskim społeczeństwie od 1927 roku - oraz autorskie filmy współczesnej artystki Francesca Fini. W centrum tego wszystkiego jest Ofelia, która różni się od tej przekazanej przez tradycję literacką: nie jest delikatną nastolatką, ale wieloma kobietami o różnych kolorach, cechach i wieku. Ofelia, w końcu nie tonie, wyrzekając się swego przeznaczenia jako romantyczna bohaterka, by stać się "normalną osobą".

Projekcji filmu będzie towarzyszyło spotkanie autorskie z włoską artystką i przedstawicielką Fuorinorma -  Francescą Fini, a także wieczór kulinarny poświęcony kuchni włoskiej.


Francesca Fini  - interdyscyplinarna artystka z Rzymu skupiająca się na nowych mediach, kinie eksperymentalnym oraz sztuce performance. Brała udział w wielu artystycznych festiwalach na świecie, m.in. w Polsce, Francji, Niemczech, USA, Brazylii, Grecji, Rosji i Japonii. W 2012 r. wzięła udział w pierwszym Venice International Performance Art Week wraz z Valie Export, Janem Fabre, Yoko Ono, Mariną Abramovic oraz Hermannem Nitschem. W 2013 r. festiwal FONLAD przyznał jej rezydencję w Coimbrze, a w latach 2014 i 2016 odbyła rezydencję w nowojorskim Watermill Center Boba Wilsona. Jej film „Motheer-Rythm” zdobył nagrodę za najbardziej nowatorski język kreatywnego dokumentu podczas Szczecin European Film Festival w 2015 r. Więcej informacji: www.francescafini.com.

Fuorinorma - organizacja której celem jest udoskonalenie włoskich badań kinematograficznych, w tym dokumentów, opowiadań i eksperymentów. Zbiory Fuorinorma zawierają krótkie filmy lokalnych artystów i twórców filmowych, którzy zawsze byli zaangażowani w sztukę wideo i / lub kino eksperymentalne, ale także w animację, performance, video-music oraz filmy z pogranicza i granicy, które otaczają terytorium sztuk wizualnych i ruchomych obrazów.


Dyskusje towarzyszące projekcjom poprowadzą:

Małgorzata Frymus - absolwentka łódzkiej PWSFTViT. Wykładowczyni Uniwersytetu Szczecińskiego. Dziennikarka i publicystka Radia Szczecin, autorka programów i reportaży telewizyjnych. Reżyserka i producentka filmowa, laureatka nagrody Angel Peace Award na festiwalu filmowym w Monako.

dr Damian Romaniak - filmoznawca, literaturoznawca, doktor nauk humanistycznych, animator kultury filmowej, krytyk filmowy, publicysta, wykładowca. Gospodarz cyklu „Kino Konesera” w szczecińskich multipleksach Helios. Współpracuje z Onet.Film oraz portalem Horror Online. Obecnie jest współgospodarzem DKF-u Konfrontacje w Akademii Sztuki w Szczecinie.

 

Wszystkie projekcje odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia Kamera, aleja Papieża Jana Pawła II 17 w Szczecinie, w  środy 3; 10; 17 października o godzinie 18:00 oraz 31 października w Sali Czarnej Akademii Sztuki w Szczecinie, plac Orła Białego 2, o godz. 18:00. Wstęp wolny.Projekt jest dofinansowany ze środków Gminy Miasto Szczecin.
 
Partnerzy:  Akademii Sztuki w Szczecinie, Fuorinorma, Stowarzyszenie Kamera, Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie.

Organizator projektu: Stowarzyszenie OFFicyna

 

 

 

 

 

 

Jesienne wieczory z gorącym performansem


Jesienna  odsłona cyklu Wieczorów Filmu Europejskiego z OFFicyną zabierze nas w niesamowity świat włoskiego dokumentu i performance z bogatych zbiorów Fuorinorma. W klimatycznej przestrzeni Stowarzyszenia Kamera (aleja Papieża Jana Pawła II 17) będziemy mogli obejrzeć nieszablonowe dzieła ostatnich lat z gorącego Półwyspu Apenińskiego. Wśród prezentowanych filmów zobaczymy liczne premiery, po raz pierwszy prezentowane w Polsce. Oprócz tego z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości dodajemy mały polski akcent. W pierwszą środę miesiąca zapraszamy na miejskie wspomnienia – czyli pokazy filmów ze Starego Cyfrowego Szczecina. Projekcje połączone będą z dyskusjami, moderowanymi przez Małgorzatę Frymus, dziennikarkę Radia Szczecin i dr. Damiana Romaniaka, krytyka filmowego i filmoznawcę. Wstęp wolny.

 

W programie:

Środa 5 września, godz. 18:00
Odkryj na nowo – Stary Cyfrowy Szczecin

 

Środa 12 września, godz. 18:00
„Dusk Chorus”
reż. David Monacchi, 62 min., dokument/dramat, Włochy/Belgia/Ekwador, 2017 r.

 

Środa 19 września, godz. 18:00
„Tides”
reż. Alessandro Negrini, 44 min., dokument, Włochy/Irlandia/Wielka Brytania, 2016 r.

 

Środa 26 września, godz. 18:00
„La natura delle cose”
reż. Laura Viezzoli, 67 min., dokument, Włochy, 2016 r.

 

Fuorinorma - organizacja której celem jest udoskonalenie włoskich badań kinematograficznych, w tym dokumentów, opowiadań i eksperymentów. Zbiory Fuorinorma zawierają krótkie filmy lokalnych artystów i twórców filmowych, którzy zawsze byli zaangażowani w sztukę wideo i / lub kino eksperymentalne, ale także w animację, performance, video-music oraz filmy z pogranicza i granicy, które otaczają terytorium sztuk wizualnych i ruchomych obrazów.

Po projekcjach odbędą się dyskusje z publicznością na temat prezentowanych filmów, prowadzone przez Małgorzatę Frymus oraz dr. Damiana Romaniaka.

Małgorzata Frymus - absolwentka łódzkiej PWSFTViT. Wykładowczyni Uniwersytetu Szczecińskiego. Dziennikarka i publicystka Radia Szczecin, autorka programów i reportaży telewizyjnych. Reżyserka i producentka filmowa, laureatka nagrody Angel Peace Award na festiwalu filmowym w Monako.

dr Damian Romaniak - filmoznawca, literaturoznawca, doktor nauk humanistycznych, animator kultury filmowej, krytyk filmowy, publicysta, wykładowca. Gospodarz cyklu „Kino Konesera” w szczecińskich multipleksach Helios. Współpracuje z Onet.Film oraz portalem Horror Online. Obecnie jest współgospodarzem DKF-u Konfrontacje w Akademii Sztuki w Szczecinie.

 


Wszystkie projekcje odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia Kamera, aleja Papieża Jana Pawła II 17 w Szczecinie, w każdą środę września o godzinie 18:00. Wstęp wolny.


Projekt jest dofinansowany ze środków Gminy Miasto Szczecin.
 
Partnerzy: Fuorinorma, Stowarzyszenie Kamera, Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie.

Organizator projektu: Stowarzyszenie OFFicyna

 

 

 

Wakacyjne wieczory z dobrym kinem z Wysp Brytyjskich na Łące Kany

Letnia  odsłona cyklu Wieczorów Filmu Europejskiego z OFFicyną przeniesie nas w intymny świat mieszkańców Wysp Brytyjskich. Pod gwiazdami w każdą środę lipca i sierpnia na Łące Kany będziemy mogli obejrzeć najciekawsze propozycje angielskiej i irlandzkiej kinematografii z ostatnich lat. Wśród prezentowanych filmów zobaczymy produkcje m.in. nominowane do Oscara oraz zdobywców Irlandzkiej Nagrody Filmowej i Telewizyjnej. Oprócz tego z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości dodajemy mały polski akcent. W pierwszą środę lipca i sierpnia zapraszamy na selekcję niezależnych krótkich metraży oraz klasyków polskiego kina. Projekcje połączone będą z dyskusjami, moderowanymi przez Małgorzatę Frymus, dziennikarkę Radia Szczecin i dr. Damiana Romaniaka, krytyka filmowego i filmoznawcę. Wstęp wolny.

W programie:

Środa 4 lipca, godz. 22:00
„Dziesięciu z Pawiaka”
reż. Ryszard Ordyński, 91 min., dramat, Polska, 1931 r.

Sprawdź szczegóły

 

Środa 11 lipca, godz. 22:00
„Piękny kraj”
reż. Francis Lee, 104 min., melodramat, Wielka Brytania, 2017 r.

Sprawdź szczegóły

 

Środa 18 lipca, godz. 22:00
„Viva”
reż. Paddy Breathnach, 100 min., dramat, Kuba/Irlandia, 2015 r.

Sprawdź szczegóły

 

Środa 25 lipca, godz. 22:00
„Pożegnanie”
reż. Andrew Steggall, 109 min., dramat, Wielka Brytania/Francja, 2015 r.

Sprawdź Szczegóły

 

Środa 1  sierpnia, godz. 22:00
„Biały ślad”
reż. Adam Krzeptowski, 67 min., dramat, Polska, 1932 r.

Sprawdź Szczegóły

 

Środa 8  sierpnia, godz. 22:00
„Piękny drań”
reż. John Butler, 95 min., dramat, Irlandia, 2016

Sprawdź szczegóły

 

Środa 22  sierpnia, godz. 22:00
„Butterfly Kisses”
reż. Rafał Kapeliński, 89 min., dramat, Wielka Brytania, 2017 r.

Sprawdź szczegóły


Środa 29  sierpnia, godz. 22:00
Przegląd Wyspiarskich shortów


„White Mountain”
reż.  Emma Charles, 21 min., dokument, Wielka Brytania, 2016 r.

„Condrong”
reż.  Gonçalo Almeida, 11 min., dokument, Wielka Brytania, 2016 r.

„The Deal”
reż.  Ewa Smyk, 5 min., dokument, Polska/Wielka Brytania, 2015 r.

„La Historia de Samuel”
reż.  Oliver Hardcastle, 14 min., dokument, Wielka Brytania, 2016 r.

„Watch”
reż.  Ewan Golder, 21 min., dokument, Wielka Brytania, 2015 r.
 

„Cosmic Joe“
reż. Aleksandra Rydzkowska, Louise Wallace, 9 min., fabuła, Irlandia/Polska, 2017 r.

 

Po projekcjach odbędą się dyskusje z publicznością na temat prezentowanych filmów, prowadzone przez Małgorzatę Frymus oraz dr. Damiana Romaniaka.

 

Małgorzata Frymus - absolwentka łódzkiej PWSFTViT. Wykładowczyni Uniwersytetu Szczecińskiego. Dziennikarka i publicystka Radia Szczecin, autorka programów i reportaży telewizyjnych. Reżyserka i producentka filmowa, laureatka nagrody Angel Peace Award na festiwalu filmowym w Monako.

dr Damian Romaniak - filmoznawca, literaturoznawca, doktor nauk humanistycznych, animator kultury filmowej, krytyk filmowy, publicysta, wykładowca. Gospodarz cyklu „Kino Konesera” w szczecińskich multipleksach Helios. Współpracuje z Onet.Film oraz portalem Horror Online. Obecnie jest współgospodarzem DKF-u Konfrontacje w Akademii Sztuki w Szczecinie.
 


Wszystkie projekcje odbędą się na Łące Kany, pl. Św. Piotra i Pawła 4/5 w Szczecinie, w każdą środę od 4 do 25 lipca oraz od 1 do 29 sierpnia o godzinie 22:00. Wstęp wolny.Projekt jest dofinansowany ze środków Gminy Miasto Szczecin.
 
Partnerzy: Piwnica Kany,  Ośrodek Teatralny Kana

Organizator projektu: Stowarzyszenie OFFicyna

 

 

 

Świat kultowych animacji w czerwcowe środy w Szczecinie.


Czerwcowa  odsłona cyklu Wieczorów Filmu Europejskiego z OFFicyną poświęcona będzie  europejskim filmom animowanym. Oprócz kultowych przygód Bolka i Lolka oraz Reksia zobaczyć będzie można zdobywców nagród przyznanych przez Jury Europejskiej Akademii Filmowej, Francuskiej Akademii Sztuki i Techniki Filmowej oraz Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator. W programie zarówno krótkie formy jak i pełnometrażowe produkcje.  Projekcje połączone będą z dyskusjami, moderowanymi przez Małgorzatę Frymus, dziennikarkę Radia Szczecin i dr. Damiana Romaniaka, krytyka filmowego i filmoznawcę.

Wstęp wolny.

W programie:

Środa 6 czerwca, godz. 18:00
Radosna polska animacja

„Bolek i Lolek”
„Kusza” reż. Władysław Nehrebecki, 1963 r.
„Król puszczy” reż. Alfred Ledwig, 1964 r.
„Poławiacze skarbów” reż. Lechosław Marszałek, 1964 r.

„Reksio”
„Reksio marzyciel” reż. Lechosław Marszałek, 1969 r.
„Reksio aktor” reż. Józef Ćwiertnia, 1972 r.
„Reksio malarz” reż. Marian Cholerek, 1973 r.
Szczegóły


Środa 13 czerwca, godz. 18:00
„Dziewczyna bez rąk”
reż. Sébastien Laudenbach, 76 min., animacja, Francja, 2016 r.

Szczegóły


Środa 20 czerwca, godz. 18:00
„Louise nad morzem”
reż. Jean-François Laguionie, 70 min., animacja, Belgia/Francja, 2016 r.


Środa 27czerwca, godz. 18:00
„Kongres”
reż. Ari Folman, 120 min., S-F/dramat/animacja, Izrael/Niemcy/Polska/Luksemburg/Francja/ Belgia 2013 r.
Szczegóły
 

Wszystkie projekcje odbędą się w budynku Biblioteki Międzywydziałowej Uniwersytetu Szczecińskiego, al. Piastów 40b, budynek 3 w Szczecinie w każdą środę od 6 do 27 czerwca o godzinie 18:00. Wstęp wolny.Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasto Szczecin.
 

Partnerzy: Biblioteka Międzywydziałowa Uniwersytetu Szczecińskiego; Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie.


Organizator projektu: Stowarzyszenie OFFicyna.

 

Majowe środy z kinem europejskim w Szczecinie


Kolejna odsłona cyklu Wieczorów Filmu Europejskiego z OFFicyną poświęcona będzie laureatom i intrygującym produkcjom prezentowanym podczas zeszłorocznej edycji Szczecin European Film Festival. Selekcja najnowszego europejskiego dokumentu, zaskakujące animacje i teledyski, a wszystko to w środę 9, 16 i 23 maja w Bibliotece Międzywydziałowej Uniwersytetu Szczecińskiego o godzinie 18:00. Projekcje połączone będą z dyskusjami na temat prezentowanych produkcji, moderowanymi przez Małgorzatę Frymus, dziennikarza Radia Szczecin i dr. Damiana Romaniaka, krytyka filmowego i filmoznawcę.

Wstęp wolny.

 

Środa 9 maja, godz. 18:00
Nieproste historie
Sprawdź szczegóły

Środa 16 maja, godz. 18:00
Pogranicza rzeczywistości

Sprawdź szczegóły

 

Środa 23 maja, godz. 18:00
Poszukując zmian

Sprawdź szczegóły

Po projekcji odbędzie się dyskusja na temat prezentowanych filmów.

 

Małgorzata Frymus - absolwentka łódzkiej PWSFTViT. Wykładowczyni Uniwersytetu Szczecińskiego. Dziennikarka i publicystka Radia Szczecin, autorka programów i reportaży telewizyjnych. Reżyserka i producentka filmowa, laureatka nagrody Angel Peace Award na festiwalu filmowym w Monako.

dr Damian Romaniak - filmoznawca, literaturoznawca, doktor nauk humanistycznych, animator kultury filmowej, krytyk filmowy, publicysta, wykładowca. Gospodarz cyklu „Kino Konesera” w szczecińskich multipleksach Helios. Współpracuje z Onet.Film oraz portalem Horror Online. Obecnie jest współgospodarzem DKF-u Konfrontacje w Akademii Sztuki w Szczecinie.

 

Wszystkie projekcje odbędą się w budynku Biblioteki Międzywydziałowej Uniwersytetu Szczecińskiego, al. Piastów 40b, budynek 3 w Szczecinie w każdą środę od 9 do 23 maja o godzinie 18:00. Wstęp wolny.Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasto Szczecin.
 

Partnerzy: Biblioteka Międzywydziałowa Uniwersytetu Szczecińskiego; Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie.Organizator projektu: Stowarzyszenie OFFicyna.