Warsztaty tańców tribalowych'18

Od kwietnia rusza cykl warsztatów tańców tribalowych. Tribal fusion i ATS to tańce, które narodziły się w Stanach Zjednoczonych, choć ich korzeni doszukiwać się w kulturach znacznie od USA starszych. Tribal czerpie z tradycyjnych tańców Indii i regionów Wschodu, dodając do nich europejskie elementy takie jak flamenco, ale nie stroniąc też od współczesnych poppingu czy lockingu. Taniec ten charakteryzuje się wielką dbałością o postawę, wzmacnia mięśnie kręgosłupa i tzw. mięśnie gorsetowe, odpowiedzialne za utrzymanie zdrowej sylwetki. Ogromny nacisk kładzie się na akceptację i rozumienie własnego ciała, odnalezienie piękna i siły w ruchu.


Warsztaty obejmują 10 weekendowych spotkań, podczas których uczestnicy przyswoją podstawy tribalu. Wspólnie będziemy pracować nad ustaleniem i utrzymaniem zdrowej postawy, płynnością ruchów i odkryciem swoich możliwości tanecznych.

Zobacz jak wygląda taniec tribalowy:

Jeszcze w marcu będzie można zapoznać się z tańcami tribalowymi podczas TOST - Tribal Open Stage Time vol. 5, otwartej sceny tańców tribalowych [Szczegóły].

 

W sprawie zapisów na warsztaty prosimy o kontakt pod adres mailowy: marta.jesswein@hotmail.com

 

Miejsce warsztatów:

High Definition Dance Studio

ul. Wyszyńskiego 14, Szczecin

 
Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasto Szczecin.
 
Organizator projektu: