Wieczory Filmowe z OFFicyną wracają wirtualnie!

Oficjalnie wraz z rozpoczęciem listopada powracamy do Wieczorów Filmowych z OFFicyną online. Ten miesiąc upłynie Nam pod hasłem „Filmowa twórczość tych, którzy odeszli”

 

Powracamy do wirtualnych wieczorów. Ostatnio chociażby podczas Szczecin Film Festival mieliśmy okazję bardziej zaprzyjaźnić się z aplikacją ZOOM do spotkań online. Dzięki temu mieliśmy szansę odkryć więcej możliwości jakie Nam te aplikacja oferuje. Oprócz tego od 16 listopada rozpoczynamy tydzień z Retrospektywami Romana Polańskiego również wirtualnie.

 

NA CZYM TO POLEGA?

 

Co tydzień w środę o 18:00 na fanpage'u OFFicyny na Facebooku pojawi się streaming live Wieczorów Filmowych z OFFicyną, pod którym będzie można zostawiać komentarze.

W przypadku retrospektyw, codziennie na naszym fanpage'u w dniach 16-22 listopada będą publikowane nagrania naszych rozmów na Zoomie dotyczących poszczególnych filmów.

 

 

“Wieczory Filmowe z OFFicyną” to projekcje światowego kina, często już zapomnianych wybitnych dzieł uznanych reżyserów, jak i współczesne, porywające obrazy najciekawszych gwiazd młodego pokolenia. Projekcjom towarzyszą rozmowy o filmach, kinie, kulturze i świecie. Dyskusje prowadzą Małgorzata Frymus – reżyserka filmowa, dziennikarka i publicystka Radia Szczecin oraz dr Damian Romaniak – filmoznawca, literaturoznawca, krytyk filmowy i publicysta.

OFFicyna od początku istnienia jest realizuje cykle dyskusyjnych spotkań filmowych, wcześniej pod nazwami OFFilm, KinoOFF czy Musikino, a od 2016 roku jako “Wieczory Filmowe z OFFicyną”.

Zapraszamy!

 

Projekt Wieczory Filmowe z OFFIcyną dofinansowano ze środków Gminy Miasta Szczecin

Organizator projektu: Stowarzyszenie OFFicyna

 

added:: 2020-11-02