08.05.19 WFzO Sci-Fi z rolą Harrisona Forda na tropie androidów

 

Wieczory Filmowe z OFFicyną
w kwietniu Wielka Klasyka Kina. Lata 80.

Każda środa, godzina 18:00
Kino Szczecińskiego Inkubatora Kultury
al. Wojska Polskiego 90 . Wstęp wolny.Od 8 maja 2019 r. kontynuujemy niesamowitą podróż po kanonach światowego kina wraz z „Wieczorami Filmowymi z OFFicyną”. W Szczecińskim Inkubatorze Kultury zaprezentujemy wielokrotnie nagradzane filmy, które pokochały miliony widzów na całym świecie. Maj przeniesie nas w lata 80-te XX wieku, a podczas cośrodowych pokazów przypomnimy sobie cztery świetne produkcje, na które tradycyjnie obowiązuje wstęp wolny.

 


Środa 08.05.2019 r. godz. 18:00
Sci-Fi z rolą Harrisona Forda na tropie androidów


Absolutny kamień milowy kina science-fiction, genialna ekranizacja bestsellerowej powieści Philipa K. Dicka inkrustowana hipnotyzującą muzyką Vangelisa. Rzecz ma miejsce w 2019 roku w iskrzącym się od neonów Los Angeles.

 


Pokazom towarzyszyć będzie miła atmosfera rozmowy i dyskusji, poczęstunek, a czasami także specjalni goście. Gospodarzami Wieczorów Filmowych z OFFicyną będą: Małgorzata  Frymus i Damian Romaniak.

Projekcje odbywają się w każdą środę o godz. 18:00 w kinie Szczecińskiego Inkubatora Kultury, al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie. Wstęp wolny.Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasto Szczecin.

Organizatory:
Stowarzyszenie OFFicyna
Szczeciński Inkubator Kultury

dodane:: 2019-04-30