20.11.19 WFzO Najsłynniejszy thriller erotyczny wszech czasów

 

Wieczory Filmowe z OFFicyną
Listopad arcydzieł

Środy godzina 18:00

Kino Szczecińskiego Inkubatora Kultury

al. Wojska Polskiego 90 . Wstęp wolny.


W każdą środę listopada 2019 r. zapraszamy na niesamowitą podróż z twórczością Miloša Formana, Davida Lyncha, Paula Verhoevena i Krzysztofa Kieślowskiego, wraz z „Wieczorami Filmowymi z OFFicyną”. W Szczecińskim Inkubatorze Kultury zaprezentujemy wielokrotnie nagradzane filmy, które pokochały miliony widzów na całym świecie. Podczas środowych pokazów przypomnimy sobie cztery świetne filmy, na które tradycyjnie obowiązuje wstęp wolny. 

Środa 20.11.2019 r. godz. 18:00

Najsłynniejszy thriller erotyczny wszech czasów

Najsłynniejszy thriller erotyczny wszech czasów w reżyserii Paula Verhoevena. To dzięki temu filmowi Sharon Stone stała się symbolem seksu drugiej połowy XX wieku. W trakcie aktu miłosnego w brutalny sposób zostaje zamordowany muzyk rockowy. Śledztwo prowadzi policjant z przeszłością, który wikła się w namiętny i śmiertelnie niebezpieczny romans z podejrzaną.

 

 

Pokazom towarzyszyć będzie miła atmosfera rozmowy i dyskusji, poczęstunek, a czasami także specjalni goście. Gospodarzami Wieczorów Filmowych z OFFicyną będą: Małgorzata Frymus i Damian Romaniak.

 

 

Projekcje odbywają się w środy o godz. 18:00 w kinie Szczecińskiego Inkubatora Kultury, al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie. Wstęp wolny.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, w ramach projektu „Pracownie Filmowe: Scenariusz na Życie” oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego ; Gminy Miasto Szczecin.

 

Organizatory:

Stowarzyszenie OFFicyna

Szczeciński Inkubator Kultury

 

dodane:: 2019-11-15