15.05.19 WFzO Biografia światowego wirtuoza w reżyserii Miloša Formana

 

Wieczory Filmowe z OFFicyną
w kwietniu Wielka Klasyka Kina. Lata 80.

Każda środa, godzina 18:00
Kino Szczecińskiego Inkubatora Kultury
al. Wojska Polskiego 90 . Wstęp wolny.Od 8 maja 2019 r. kontynuujemy niesamowitą podróż po kanonach światowego kina wraz z „Wieczorami Filmowymi z OFFicyną”. W Szczecińskim Inkubatorze Kultury zaprezentujemy wielokrotnie nagradzane filmy, które pokochały miliony widzów na całym świecie. Maj przeniesie nas w lata 80-te XX wieku, a podczas cośrodowych pokazów przypomnimy sobie cztery świetne produkcje, na które tradycyjnie obowiązuje wstęp wolny.

 


Środa 15.05.2019 r. godz. 18:00
Biografia światowego wirtuoza w reżyserii Miloša Formana


Arcydzieło Miloša Formana, które otrzymało 8 Oscarów. Trzymający w napięciu dramat kostiumowy o pojedynku dwóch kompozytorów – miernego Salieriego i wielkiego Mozarta.

 


Pokazom towarzyszyć będzie miła atmosfera rozmowy i dyskusji, poczęstunek, a czasami także specjalni goście. Gospodarzami Wieczorów Filmowych z OFFicyną będą: Małgorzata  Frymus i Damian Romaniak.

Projekcje odbywają się w każdą środę o godz. 18:00 w kinie Szczecińskiego Inkubatora Kultury, al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie. Wstęp wolny.Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasto Szczecin.

Organizatory:
Stowarzyszenie OFFicyna
Szczeciński Inkubator Kultury

dodane:: 2019-05-09